megvesz ALE12B48 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Kapcsolja be a feszültséget (Max): | 36 VDC |
|---|---|
| Kapcsolja ki a feszültséget (perc): | 2.4 VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Kapcsolási feszültség: | 277VAC - Max |
| Sorozat: | ALE |
| Kiadási idő: | 20ms |
| Relé típus: | General Purpose |
| Csomagolás: | Bulk |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Működési idő: | 20ms |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 22 Weeks |
| Gyártási szám: | ALE12B48 |
| Jellemzők: | Insulation - Class B |
| Bővített leírás: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole |
| Leírás: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V |
| Kapcsolatérték (Aktuális): | 16A |
| Érintkezési anyag: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kapcsolatfelvételi űrlap: | SPST-NO (1 Form A) |
| Tekercsfeszültség: | 48VDC |
| Tekercs típusa: | Non Latching |
| Tekercsellenállás: | 5.76 kOhms |
| Tekercs teljesítmény: | 400 mW |
| Tekercs áram: | 8.3mA |