megvesz 900LMMT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 150V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 240V |
| Méret / dimenzió: | 1.220" L x 1.496" W x 3.268" H (31.00mm x 38.00mm x 83.00mm) |
| Sorozat: | LMMT |
| Válaszidő: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Bolt Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | 75000 |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | 900LMMT |
| Biztosíték típusa: | Cartridge |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE CRTRDGE 900A 240VAC/150VDC |
| Jelenlegi értékelés: | 900A |
| Osztály: | - |
| Megszakító kapacitás @ Névleges feszültség: | 200kA |
| Engedélyek: | CE, UR |
| Alkalmazások: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |