megvesz 8250-473K-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±10% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | 8250 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 79kHz |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 13 Weeks |
| Gyártási szám: | 8250-473K-RC |
| induktivitás: | 47mH |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Frekvencia - teszt: | 79kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 370kHz |
| Bővített leírás: | 47mH Shielded Wirewound Inductor 27mA 317 Ohm Max Axial |
| Leírás: | FIXED IND 47MH 27MA 317 OHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 317 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 27mA |
| Aktuális - telítettség: | 5.5mA |