megvesz 744902118 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Thin Film |
|---|---|
| Tolerancia: | ±2% |
| Szállító eszközcsomag: | 0603 (1608 Metric) |
| Méret / dimenzió: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | WE-TCI |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 15 @ 300MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0603 (1608 Metric) |
| Más nevek: | 732-2944-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | - |
| Gyártási szám: | 744902118 |
| induktivitás: | 18nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Frekvencia - teszt: | 300MHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 2GHz |
| Bővített leírás: | 18nH Unshielded Thin Film Inductor 300mA 2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) |
| Leírás: | FIXED IND 18NH 300MA 2 OHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 2 Ohm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 300mA |
| Aktuális - telítettség: | - |
| Email: | [email protected] |