megvesz 7448030333 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 250V |
| Méret / dimenzió: | 0.866" L x 0.532" W (22.00mm x 13.50mm) |
| Sorozat: | WE-CMBNC |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Vertical, 4 PC Pin |
| Más nevek: | 732-5581 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Sorok száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | 7448030333 |
| Induktivitás @ Frekvencia: | 33mH @ 10kHz |
| Impedancia @ Frekvencia: | - |
| Magasság (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Szűrő típusa: | Power Line |
| Jellemzők: | - |
| Bővített leírás: | 33mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 90 mOhm |
| Leírás: | CMC 33MH 2.5A 2LN TH |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | 90 mOhm |
| Áramlási érték (max.): | 2.5A |
| Engedélyek: | - |
| Email: | [email protected] |