megvesz 7440710082 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±30% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | WE-TPC |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Cut Tape (CT) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | 732-3711-1 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Ferrite |
| Gyártási szám: | 7440710082 |
| induktivitás: | 820nH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.181" (4.60mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 130MHz |
| Bővített leírás: | 820nH Shielded Wirewound Inductor 7.3A 9 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 820NH 7.3A 9 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 9 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 7.3A |
| Aktuális - telítettség: | 8A |
| Email: | [email protected] |