megvesz 741X083330GP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±2% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±200ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | 0402 |
| Méret / dimenzió: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Sorozat: | 741 |
| Ellenállás (ohm): | 33 |
| Teljesítmény elemenként: | 62.5mW |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Ellenállások száma: | 4 |
| Pólusok száma: | 8 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 741X083330GP |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Bővített leírás: | 33 Ohm ±2% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Leírás: | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 |