megvesz 610FPR036E BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Szállító eszközcsomag: | Radial Lead |
| Méret / dimenzió: | 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm) |
| Sorozat: | 60 |
| Ellenállás (ohm): | 0.036 |
| Teljesítmény (Watt): | 1W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Megszámolások száma: | 4 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 610FPR036E |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.215" (5.46mm) |
| Jellemzők: | Current Sense, Non-Inductive |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.036 Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element |
| Leírás: | RES 0.036 OHM 1W 1% RADIAL |