megvesz 5NT102MBGCP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 3000V (3kV) |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Vastagság (Max): | - |
| Hőmérsékleti együttható: | Y5F |
| Méret / dimenzió: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sorozat: | - |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Disc |
| Üzemi hőmérséklet: | -30°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | 5NT102MBGCP |
| Lead Stílus: | Straight |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Jellemzők: | - |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 1000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc |
| Leírás: | CAP CER 1000PF 3KV Y5V RADIAL |
| Kapacitancia: | 1000pF |