megvesz 4403-003LF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - névleges: | 100V |
|---|---|
| Tolerancia: | - |
| Menetméret: | 4-40 |
| Hőmérsékleti együttható: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.125" Dia x 0.215" L (3.18mm x 5.47mm) |
| Sorozat: | 4403 |
| Értékelések: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Bushing |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 16 Weeks |
| Gyártási szám: | 4403-003LF |
| Beillesztési veszteség: | 25dB @ 100MHz |
| Magasság (Max): | - |
| Bővített leírás: | 2700pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing |
| Leírás: | CAP FEEDTHRU 2700PF 100V AXIAL |
| DC ellenállás (DCR) (Max): | - |
| Jelenlegi: | 10A |
| Kapacitancia: | 2700pF |
| Email: | [email protected] |