megvesz 25SVPD10M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 25V |
|---|---|
| típus: | Polymer |
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | OS-CON™, SVPD |
| Ripple Current - alacsony frekvenciájú: | 23.7mA @ 120Hz |
| Ripple Current - nagyfrekvenciás: | 474mA @ 100kHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - SMD |
| Más nevek: | PCE5077TR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 25SVPD10M |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Bővített leírás: | 10µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 65 mOhm 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 65 mOhm |
| Leírás: | CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD |
| Kapacitancia: | 10µF |