megvesz 2200LL-560-H-RC BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerancia: | ±15% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 1.100" Dia (27.94mm) |
| Árnyékolás: | Unshielded |
| Sorozat: | 2200LL |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial |
| Más nevek: | 2200LL-560H-RC 2200LL560HRC M1430 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 125°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Anyag - mag: | Sendust |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 19 Weeks |
| Gyártási szám: | 2200LL-560-H-RC |
| induktivitás: | 56µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.550" (13.97mm) |
| Frekvencia - teszt: | 1kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | - |
| Bővített leírás: | 56µH Unshielded Toroidal Inductor 9.8A 13 mOhm Max Radial |
| Leírás: | FIXED IND 56UH 9.8A 13 MOHM TH |
| DC ellenállás (DCR): | 13 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 9.8A |