megvesz 20SVPS22M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 20V |
|---|---|
| típus: | Polymer |
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | OS-CON™, SVPS |
| Ripple Current - alacsony frekvenciájú: | 72.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - nagyfrekvenciás: | 1.45A @ 100kHz |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can - SMD |
| Más nevek: | P19134DKR |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 14 Weeks |
| Gyártási szám: | 20SVPS22M |
| Élettartam @ Hőm.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | - |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Bővített leírás: | 22µF ±20% 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 60 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | 60 mOhm |
| Leírás: | CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V SMD |
| Kapacitancia: | 22µF |