megvesz 170M3142 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 1300V (1.3kV) |
| Méret / dimenzió: | 3.150" L x 1.772" W x 2.283" H (80.00mm x 45.00mm x 58.00mm) |
| Sorozat: | - |
| Válaszidő: | - |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Rectangular, Blade |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Bolt Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | 1450 |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 4 Weeks |
| Gyártási szám: | 170M3142 |
| Biztosíték típusa: | Square |
| Jellemzők: | Indicating |
| Leírás: | FUSE SQ 125A 1.3KVAC RECTANGULAR |
| Jelenlegi értékelés: | 125A |
| Osztály: | - |
| Megszakító kapacitás @ Névleges feszültség: | 100kA |
| Engedélyek: | CSA, UR |
| Alkalmazások: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |