megvesz 15FR040E BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | - |
| Szállító eszközcsomag: | Axial |
| Méret / dimenzió: | 0.331" Dia x 0.937" L (8.40mm x 23.80mm) |
| Sorozat: | 10 |
| Ellenállás (ohm): | 0.04 |
| Teljesítmény (Watt): | 5W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Megszámolások száma: | 2 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 10 Weeks |
| Gyártási szám: | 15FR040E |
| Magasság - Ülés (Max): | - |
| Jellemzők: | Current Sense, Non-Inductive |
| Hibázási ráta: | - |
| Bővített leírás: | 0.04 Ohm ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element |
| Leírás: | RES 0.04 OHM 5W 1% AXIAL |