megvesz 0NLS015.T BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | 500V |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 600V |
| Méret / dimenzió: | 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) |
| Sorozat: | POWR-GARD® NLS |
| Válaszidő: | Fast |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Cartridge, Non-Standard |
| Más nevek: | NLS015 NLS015.T NLS15 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Holder |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | 0NLS015.T |
| Biztosíték típusa: | Cartridge |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC |
| Jelenlegi értékelés: | 15A |