megvesz 0JLS090.V BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tápfeszültség - DC: | - |
|---|---|
| Feszültségosztály - AC: | 600V |
| Méret / dimenzió: | 1.000" Dia x 2.626" L (25.40mm x 66.70mm) |
| Sorozat: | POWR-GARD® JLS |
| Válaszidő: | Fast |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Cylindrical, Blade Terminals |
| Más nevek: | JLS090 JLS090.V JLS90 |
| Üzemi hőmérséklet: | - |
| Szerelési típus: | Holder |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Olvadás I²t: | - |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | 0JLS090.V |
| Biztosíték típusa: | Cartridge |
| Jellemzők: | - |
| Leírás: | FUSE CRTRDGE 90A 600VAC CYLINDR |
| Jelenlegi értékelés: | 90A |