megvesz V130LU5CP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Varisztor feszültség (típus): | 205V |
|---|---|
| Varisztor feszültség (perc): | 184.5V |
| Varisztor feszültség (Max): | 225.5V |
| Sorozat: | C-III |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Disc 10mm |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximális DC Volts: | - |
| Maximális váltakozó áramú feszültség: | 130VAC |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 25 Weeks |
| Gyártási szám: | V130LU5CP |
| Energia: | 40J |
| Leírás: | VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM |
| Jelenlegi - túlfeszültség: | 3.5kA |
| Kapacitás @ Frekvencia: | 450pF @ 1MHz |