megvesz UVR2W101MRD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 450V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sorozat: | UVR |
| Ripple Current: | 350mA |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-1246 |
| Üzemi hőmérséklet: | -25°C ~ 85°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 18 Weeks |
| Gyártási szám: | UVR2W101MRD |
| Élettartam @ Hőm.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Ólomtartomány: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Bővített leírás: | 100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL |
| Kapacitancia: | 100µF |