megvesz UTS0J221MDD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sorozat: | TS |
| Ripple Current: | 90mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | UTS0J221MDD |
| Élettartam @ Hőm.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Bővített leírás: | 220µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL |
| Kapacitancia: | 220µF |