megvesz UPW2A221MHD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 100V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sorozat: | UPW |
| Ripple Current: | 578.5mA @ 120Hz |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-1981 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 20 Weeks |
| Gyártási szám: | UPW2A221MHD |
| Élettartam @ Hőm.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedancia: | 100 mOhm |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Bővített leírás: | 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL |
| Kapacitancia: | 220µF |