UPS2W2R2MPD
UPS2W2R2MPD
Cikkszám:
UPS2W2R2MPD
Gyártó:
Nichicon
Leírás:
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Ólommentes állapot / RoHS állapot:
Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség:
19254 Pieces
Adatlap:
1.UPS2W2R2MPD.pdf2.UPS2W2R2MPD.pdf3.UPS2W2R2MPD.pdf4.UPS2W2R2MPD.pdf
Bevezetés
megvesz UPS2W2R2MPD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
Műszaki adatok
Feszültségértékelés:450V
Tolerancia:±20%
Felszíni földterület:-
Méret / dimenzió:0.394" Dia (10.00mm)
Sorozat:UPS
Ripple Current:29mA @ 120Hz
Polarizáció:Polar
Csomagolás:Bulk
Csomagolás / tok:Radial, Can
Üzemi hőmérséklet:-25°C ~ 105°C
Szerelési típus:Through Hole
Nedvességérzékenységi szint (MSL):1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje:18 Weeks
Gyártási szám:UPS2W2R2MPD
Élettartam @ Hőm.:2000 Hrs @ 105°C
Ólomtartomány:0.197" (5.00mm)
Impedancia:-
Magasság - Ülés (Max):0.866" (22.00mm)
Bővített leírás:2.2µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia):-
Leírás:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Kapacitancia:2.2µF