megvesz UPD2415D-10 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - terhelés: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 3 ~ 15VDC |
| Kiválasztási stílus: | PC Pin |
| Szállító eszközcsomag: | 6-SIP |
| Sorozat: | UPD24D |
| Relé típus: | Relay |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 6-SIP |
| Kimeneti típus: | AC |
| Más nevek: | CC2483 UPD2415D-10-ND |
| Helyzetellenállás (Max): | - |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 3 Weeks |
| Gyártási szám: | UPD2415D-10 |
| Load Current: | 15A |
| Bővített leírás: | Solid State Relay DPST (2 Form A) 6-SIP |
| Leírás: | SSR DL SPST-NO 240VAC 15A PHASE |