megvesz UEP1J220MPD BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségértékelés: | 63V |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Felszíni földterület: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sorozat: | UEP |
| Ripple Current: | 68mA @ 120Hz |
| Polarizáció: | Bi-Polar |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Radial, Can |
| Más nevek: | 493-14988 UEP1J220MPD-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 105°C |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 17 Weeks |
| Gyártási szám: | UEP1J220MPD |
| Élettartam @ Hőm.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Ólomtartomány: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedancia: | - |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Bővített leírás: | 22µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (egyenértékű sorozat rezisztencia): | - |
| Leírás: | CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL |
| Kapacitancia: | 22µF |