megvesz UCC28951QPWRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 17 V |
|---|---|
| topológia: | Full-Bridge |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 24-TSSOP |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100 |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 24-TSSOP |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | 296-45048-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 6 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | UCC28951QPWRQ1 |
| Funkció: | - |
| Frekvencia - Kapcsolás: | Up to 1MHz |
| Bővített leírás: | Full-Bridge Regulator Positive Output DC-DC Controller IC 24-TSSOP |
| Duty Cycle (Max): | 95% |
| Leírás: | IC REG CTRLR FULL-BRIDGE 24TSSOP |
| Vezérlési funkciók: | Frequency Control, Soft Start |
| Óra szinkronizálása: | Yes |
| Email: | [email protected] |