megvesz UAL50-75RF8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±20ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Sorozat: | UAL |
| Ellenállás (ohm): | 75 |
| Teljesítmény (Watt): | 50W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Box |
| Más nevek: | 696-1517 UAL-50 75 OHM 1% UAL-50-75F UAL-50-75F-ND UAL50-75RF8-ND UAL5075RF8 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Gyártási szám: | UAL50-75RF8 |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 75 OHM 1% 50W |