megvesz UAL50-1RF8 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Tolerancia: | ±1% |
|---|---|
| Hőmérsékleti együttható: | ±50ppm/°C |
| Méret / dimenzió: | 1.969" L x 1.142" W (50.00mm x 29.00mm) |
| Sorozat: | UAL |
| Ellenállás (ohm): | 1 |
| Teljesítmény (Watt): | 50W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | Axial, Box |
| Más nevek: | 696-1508 UAL-50-1F UAL-50-1F-ND UAL50-1RF8-ND UAL501RF8 |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 275°C |
| Felszerelési funkció: | Flanges |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | UAL50-1RF8 |
| Lead Stílus: | Solder Lugs |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Jellemzők: | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Hibázási ráta: | - |
| Leírás: | RES CHAS MNT 1 OHM 1% 50W |