megvesz UA78L15ACDRG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 15V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 17.5 V ~ 30 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1.7V @ 40mA |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SOIC |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | UA78L15ACDRG4 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 15V 100mA 8-SOIC |
| Leírás: | IC REG LDO 15V 0.1A 8SOIC |
| Aktuális - kimenet: | 100mA |