megvesz UA78L12ACLPE3 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 12V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 14.5 V ~ 27 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 1.7V @ 40mA |
| Szállító eszközcsomag: | TO-92-3 |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | UA78L12ACLPE3 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 12V 100mA TO-92-3 |
| Leírás: | IC REG LDO 12V 0.1A TO92-3 |
| Aktuális - kimenet: | 100mA |