megvesz TV30C191J-G BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Visszahúzódás (Typ): | 190V |
|---|---|
| Feszültség - rögzítés (Max) @ Ipp: | 307.8V |
| Feszültségelosztás (Min): | 211V |
| Egyirányú csatornák: | 1 |
| típus: | Zener |
| Szállító eszközcsomag: | DO-214AB, (SMC) |
| Sorozat: | - |
| Power Line védelem: | No |
| Teljesítmény - csúcsimpulzus: | 3000W (3kW) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | DO-214AB, SMC |
| Üzemi hőmérséklet: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | TV30C191J-G |
| Leírás: | TVS DIODE 190VWM 307.8VC SMC |
| Aktuális - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 9.75A |