megvesz TPS799195YZUT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.95V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.7 V ~ 6.5 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | 5-DSBGA (1x1.37) |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 5-UFBGA, DSBGA |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS799195YZUT |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) |
| Leírás: | IC REG LDO 1.95V 0.2A 5DSBGA |
| Aktuális - kimenet: | 200mA |
| Áram - határérték (perc): | 220mA |