megvesz TPS767D318QPWPRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.8V, 3.3V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 2.7 V ~ 10 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | -, 0.35V @ 1A |
| Szállító eszközcsomag: | 28-HTSSOP |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100 |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-19003-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 2 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS767D318QPWPRQ1 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V, 3.3V 1A 28-HTSSOP |
| Leírás: | IC REG LDO 1.8V/3.3V 1A 28HTSSOP |
| Aktuális - kimenet: | 1A |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |