megvesz TPS720115QDRVRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 1.15V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | Up to 4.5V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | 0.11V @ 350mA |
| Szállító eszközcsomag: | 6-SON (2x2) |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-45274-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS720115QDRVRQ1 |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.15V 350mA 6-SON (2x2) |
| Leírás: | IC REG LINEAR 1.15V 350MA 6SON |
| Aktuális - kimenet: | 350mA |
| Áram - határérték (perc): | 420mA |