megvesz TPS54429ERSAR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet (min / fix): | 0.76V |
|---|---|
| Feszültség - kimenet (max.): | 5.5V |
| Feszültség - bemenet (perc): | 7V |
| Feszültség - Bemenet (Max): | 18V |
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 16-QFN (4x4) |
| Sorozat: | SWIFT™, D-CAP2™, Eco-Mode™ |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Adjustable |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Más nevek: | 296-28909-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS54429ERSAR |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 700kHz |
| Bővített leírás: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.76V 1 Output 4.5A 16-VQFN Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BUCK ADJ 4.5A SYNC 16QFN |
| Aktuális - kimenet: | 4.5A |
| Email: | [email protected] |