megvesz TPS51225RUKT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| W / felügyelő: | No |
|---|---|
| W / Sequencer: | No |
| LED-illesztőprogrammal: | No |
| Feszültség / áram - kimenet 3: | 3V, 100mA |
| Feszültség / áram - kimenet 2: | Controller |
| Feszültség / áram - kimenet 1: | Controller |
| Feszültségellátás: | 5.5 V ~ 24 V |
| topológia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| Szállító eszközcsomag: | 20-WQFN (3x3) |
| Sorozat: | D-CAP™ |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-36798-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| Kimenetek száma: | 4 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS51225RUKT |
| Funkció: | Any Function |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 300kHz, 355kHz |
| Bővített leírás: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 4 Output Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) 300kHz, 355kHz 20-WFQFN Exposed Pad |
| Leírás: | IC REG BUCK/LINEAR SYNC 20WQFN |
| Email: | [email protected] |