megvesz TPS40053QPWPRQ1 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8 V ~ 40 V |
|---|---|
| topológia: | Buck |
| Szinkron egyenirányító: | Yes |
| Szállító eszközcsomag: | 16-HTSSOP |
| Sorozat: | Automotive, AEC-Q100 |
| Soros interfészek: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | Transistor Driver |
| Kimeneti fázisok: | 1 |
| Kimeneti konfiguráció: | Positive |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Gyártási szám: | TPS40053QPWPRQ1 |
| Funkció: | Step-Down |
| Frekvencia - Kapcsolás: | Up to 1MHz |
| Bővített leírás: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 16-HTSSOP |
| Duty Cycle (Max): | 94% |