megvesz TPS22969DNYR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 0.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Kapcsolótípus: | General Purpose |
| Szállító eszközcsomag: | 8-WSON (3x3) |
| Sorozat: | - |
| Rds On (Typ): | 4.4 mOhm |
| Arány - bemenet: kimenet: | 1:1 |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-PowerWDFN |
| Kimeneti típus: | N-Channel |
| Kimeneti konfiguráció: | High Side |
| Más nevek: | 296-40721-2 TPS22969DNYR-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 8 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS22969DNYR |
| Felület: | On/Off |
| Bemeneti típus: | Non-Inverting |
| Jellemzők: | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Hibavédelem: | - |
| Leírás: | IC LOAD SWITCH 6A 8WSON |
| Áram - kimenet (max.): | 6A |
| Email: | [email protected] |