megvesz TPS22934YZVR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Feszültség - terhelés: | 1.5 V ~ 3.6 V |
| Kapcsolótípus: | General Purpose |
| Szállító eszközcsomag: | 4-DSBGA (0.9x0.9) |
| Sorozat: | - |
| Rds On (Typ): | 63 mOhm |
| Arány - bemenet: kimenet: | 1:1 |
| Csomagolás: | Original-Reel® |
| Csomagolás / tok: | 4-XFBGA, DSBGA |
| Kimeneti típus: | P-Channel |
| Kimeneti konfiguráció: | High Side |
| Más nevek: | 296-27727-6 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 1 |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 9 Weeks |
| Gyártási szám: | TPS22934YZVR |
| Felület: | On/Off |
| Bemeneti típus: | Non-Inverting |
| Jellemzők: | Load Discharge, Slew Rate Controlled |
| Hibavédelem: | UVLO |
| Leírás: | IC LOAD SWITCH ULOW 4DSBGA |
| Áram - kimenet (max.): | 1A |
| Email: | [email protected] |