megvesz TPA0122PWPG4 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| típus: | Class AB |
| Szállító eszközcsomag: | 24-HTSSOP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maximális kimeneti teljesítmény x Csatornák @ Betöltés: | 2.6W x 2 @ 8 Ohm |
| Gyártási szám: | TPA0122PWPG4 |
| Jellemzők: | Depop, Differential Inputs, Input Multiplexer, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Bővített leírás: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 24-HTSSOP |
| Leírás: | IC AMP AUDIO PWR 2.6W AB 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |