megvesz TMS320VC549GGU-80 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - I / O: | 3.30V |
|---|---|
| Feszültség - mag: | 2.50V |
| típus: | Fixed Point |
| Szállító eszközcsomag: | 144-BGA MICROSTAR (12x12) |
| Sorozat: | TMS320C54x |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 144-LFBGA |
| Más nevek: | 296-1933 296-1933-5 TMS320VC549GGU80 |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 100°C (TC) |
| On-chip RAM: | 64kB |
| Nem felejtő memória: | ROM (32 kB) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | TMS320VC549GGU-80 |
| Felület: | BSP, Host Interface, Serial Port |
| Leírás: | IC FIXED POINT DSP 144-BGA |
| Órajel: | 80MHz |
| Email: | [email protected] |