megvesz TLV320AIC1109PBSR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Digitális: | 2.7 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Feszültségellátás, analóg: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| típus: | PCM |
| Szállító eszközcsomag: | 32-TQFP (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sorozat: | - |
| S / N arány, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Felbontás (Bit): | 15 b |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 32-TQFP |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C |
| ADC / DAC száma: | 1 / 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | TLV320AIC1109PBSR |
| Bővített leírás: | PCM Interface 15 b PCM Audio Interface 32-TQFP (5x5) |
| Dinamikus tartomány, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Leírás: | IC PCM CODEC PROG 15BIT 32-TQFP |
| Adatinterfész: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |