megvesz TLC5941NT BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Min): | 3V |
|---|---|
| Feszültségellátás (Max): | 5.5V |
| Feszültség - kimenet: | 17V |
| típus: | Linear |
| topológia: | Shift Register |
| Szállító eszközcsomag: | 28-PDIP |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Más nevek: | 296-34378-5 TLC5941NT-ND TLC5941NTG4 TLC5941NTG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Kimenetek száma: | 16 |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | TLC5941NT |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia: | - |
| Bővített leírás: | LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 80mA 28-PDIP |
| dimming: | - |
| Leírás: | IC LED DRIVER LINEAR 80MA 28DIP |
| Áram - kimenet / csatorna: | 80mA |
| Alkalmazások: | Backlight, Signage |
| Email: | [email protected] |