megvesz TL750M10CKTER BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - kimenet: | 10V |
|---|---|
| Feszültség - bemenet: | 11 V ~ 26 V |
| Feszültség - lekapcsolás (jellemző): | - |
| Szállító eszközcsomag: | 3-PowerFLEX™ |
| Sorozat: | - |
| Szabályozó topológia: | Positive Fixed |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-252-4, DPak (3 Leads + Tab) |
| Más nevek: | 296-18893-2 |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 125°C |
| Szabályozók száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Gyártási szám: | TL750M10CKTER |
| Bővített leírás: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 10V 750mA 3-PowerFLEX™ |
| Leírás: | IC REG LDO 10V 0.75A 3PWRFLEX |
| Aktuális - kimenet: | 750mA |
| Áram - határérték (perc): | - |
| Email: | [email protected] |