megvesz THS6043CPWP BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás: | 5 V ~ 15 V |
|---|---|
| típus: | Driver |
| Szállító eszközcsomag: | 14-HTSSOP |
| Sorozat: | - |
| Jegyzőkönyv: | DSL |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Más nevek: | 296-34231-5 THS6043CPWP-ND THS6043CPWPG4 THS6043CPWPG4-ND |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| A Drivers / Receivers száma: | 2/0 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 2 (1 Year) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 6 Weeks |
| Gyártási szám: | THS6043CPWP |
| Bővített leírás: | 2/0 Driver DSL 14-HTSSOP |
| kettős: | - |
| Leírás: | IC ADSL CPE DVR 350MA 14-HTSSOP |
| Adatsebesség: | - |
| Email: | [email protected] |