megvesz THS3001HVCDGNR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás, Single / Dual (±): | 9 V ~ 37 V, ±4.5 V ~ 18.5 V |
|---|---|
| Feszültség - bemeneti eltolás: | 1mV |
| Szállító eszközcsomag: | 8-MSOP-PowerPad |
| Elfordulási arány: | 6500 V/µs |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Kimeneti típus: | - |
| Üzemi hőmérséklet: | 0°C ~ 70°C |
| Az áramkörök száma: | 1 |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Gyártási szám: | THS3001HVCDGNR |
| Nyereség sávszélesség termék: | 1.75GHz |
| Bővített leírás: | Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Leírás: | IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP |
| Jelenlegi - ellátás: | 6.9mA |
| Áram - kimenet / csatorna: | 120mA |
| Aktuális - Bemeneti torzítás: | 2µA |
| Erősítő típusa: | Current Feedback |
| -3db sávszélesség: | 420MHz |