megvesz STTH1003SB-TR BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 1.3V @ 10A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 300V |
| Szállító eszközcsomag: | D-Pak |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | ECOPACK®2 |
| Hátralévő helyreállítási idő (trr): | 35ns |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Más nevek: | 497-15673-2 STTH1003SB-TR-ND |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | 175°C (Max) |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | STTH1003SB-TR |
| Bővített leírás: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Diódatípus: | Standard |
| Dióda konfiguráció: | 1 Pair Common Cathode |
| Leírás: | DIODE ARRAY GP 300V 10A DPAK |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 10µA @ 300V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io) (diódánként): | 10A |
| Email: | [email protected] |