megvesz STR3A153 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8.1 V ~ 32 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 15.3V |
| Feszültségelosztás: | 650V |
| topológia: | Flyback |
| Szállító eszközcsomag: | 8-DIP |
| Sorozat: | STR3A100 |
| Teljesítmény (Watt): | 53W |
| Csomagolás: | Tube |
| Csomagolás / tok: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Más nevek: | STR3A153 DK |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 115°C (TA) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | STR3A153 |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 67kHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Converter Offline Flyback Topology 67kHz 8-DIP |
| Duty Cycle: | 74% |