megvesz STR-V653 BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültségellátás (Vcc / Vdd): | 8.1 V ~ 32 V |
|---|---|
| Feszültség - indítás: | 15.3V |
| Feszültségelosztás: | 650V |
| topológia: | Flyback |
| Szállító eszközcsomag: | 8-SIP |
| Sorozat: | STR-V600 |
| Teljesítmény (Watt): | 23W |
| Csomagolás: | Bulk |
| Csomagolás / tok: | 8-SIP, 6 Leads |
| Kimeneti szigetelés: | Isolated |
| Más nevek: | STR-V653 DK |
| Üzemi hőmérséklet: | -30°C ~ 125°C (TA) |
| Szerelési típus: | Through Hole |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 12 Weeks |
| Gyártási szám: | STR-V653 |
| Belső kapcsoló (k): | Yes |
| Frekvencia - Kapcsolás: | 60kHz ~ 74kHz |
| Hibavédelem: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Bővített leírás: | Converter Offline Flyback Topology 60kHz ~ 74kHz 8-SIP |
| Duty Cycle: | 83% |
| Leírás: | IC CTLR AC/DC PRC 8SIP |
| Vezérlési funkciók: | - |
| Email: | [email protected] |