megvesz STPS2200UF BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| Feszültség - Előre (Vf) (Max) @ Ha: | 800mV @ 2A |
|---|---|
| Feszültség - DC Fordított (Vr) (Max): | 200V |
| Szállító eszközcsomag: | SMBflat |
| Sebesség: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sorozat: | - |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | DO-221AA, SMB Flat Leads |
| Más nevek: | 497-13718-2 |
| Működési hőmérséklet - csatlakozás: | -40°C ~ 175°C |
| Szerelési típus: | Surface Mount |
| Nedvességérzékenységi szint (MSL): | 1 (Unlimited) |
| A gyártó szabványos leadási ideje: | 7 Weeks |
| Gyártási szám: | STPS2200UF |
| Bővített leírás: | Diode Schottky 200V 2A Surface Mount SMBflat |
| Diódatípus: | Schottky |
| Leírás: | DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMBFLAT |
| Jelenlegi - Fordított Szivárgás @ Vr: | 5µA @ 200V |
| Aktuális - Átlagosan korrigált (Io): | 2A |