megvesz SRR1260-330M BYCHPS-vel
Vásároljon garanciával
| típus: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancia: | ±20% |
| Szállító eszközcsomag: | - |
| Méret / dimenzió: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| Árnyékolás: | Shielded |
| Sorozat: | SRR1260 |
| Értékelések: | - |
| Q @ Freq: | 27 @ 2.52MHz |
| Csomagolás: | Tape & Reel (TR) |
| Csomagolás / tok: | Nonstandard |
| Más nevek: | SRR1260-330M-ND SRR1260-330MTR SRR1260330M |
| Üzemi hőmérséklet: | -40°C ~ 125°C |
| Gyártási szám: | SRR1260-330M |
| induktivitás: | 33µH |
| Magasság - Ülés (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Frekvencia - teszt: | 100kHz |
| Frekvencia - önrezonáns: | 9.97MHz |
| Bővített leírás: | 33µH Shielded Wirewound Inductor 3A 60 mOhm Max Nonstandard |
| Leírás: | FIXED IND 33UH 3A 60 MOHM SMD |
| DC ellenállás (DCR): | 60 mOhm Max |
| Jelenlegi értékelés: | 3A |
| Aktuális - telítettség: | 2.8A |